Фізико-математичний факультет

Дистанційне навчання

Вступнику

Фізико-математичний факультет – сучасний та потужний факультет, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців освітньої сфери усіх рівнів за найбільш затребуваними в сучасному суспільстві  спеціальностями – фізика, хімія, математика, інформатика, освітні, педагогічні науки.

Фізико-математичний факультет  має багаті освітянські та культурні традиції, значний науковий потенціал, досвідчений професорсько-викладацький колектив, відповідальний навчально-допоміжний персонал.

На фізико-математичному факультеті велика увага приділяється модернізації навчального процесу, впровадженню інноваційних педагогічних технологій та новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, розширенню міжнародних зв’язків.

Лабораторії та лекційні аудиторії мають сучасне обладнання, проведення занять забезпечено мультимедійною підтримкою. На факультеті працюють студентські предметні та наукові гуртки та клуби, проводяться науково-практичні конференції, семінари, олімпіади, конкурси та турніри різної спрямованості тощо.

Фізико-математичний факультет – флагман впровадження якісної дистанційної та змішаної форм навчання в університеті. Усі студенти, викладачі та  співробітники є активними користувачами загальноуніверситетьскої ПДО Moodle.

Студенти залучаються до участі у роботі секцій Спортивного клубу, гуртків та художньо-творчих колективів Культурно-мистецького центру ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Наш девіз: «Мій університет – моя гордість!»

 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.