Science around us (англомовний дискусійний клуб)

На фізико-математичному факультеті з 2010 року працює англомовний дискусійний клуб "Science around us".

Мета клубу - розвиток комунікативних навичок учасників освітнього процесу.

Засновниками та керівниками клубу з 2010 по 2019 роки були професор Гризун Л.Е. та викладач Пікалова В.В., з архівними матеріалами можна познайомитися тут

З 2019 року керівник клубу - Гуліч Олена Олександрівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри теорії і практики англійської мови, координатор з виховної роботи фізико-математичного факультету.

На засіданнях клубу ви дізнаєтеся багато цікавого та корисного, зможете удосконалити мовні навички, поспілкуєтеся з іноземними гостями, буде весело!

Запрошуємо до офіційної сторінку клубу

Ласкаво просимо до участі!

м. Харків,
61168, Україна.
Телефон +380501393167 (Viber, Telegram,  WhatsApp)

Декан:

доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інформатики