Волонтерська робота на факультеті дошкільної освіти

На факультеті дошкільної освіти активно проводиться волонтерська робота:

Протягом багатьох років студенти факультету дошкільної освіти під керівництвом викладачів кафедри теорії і технологій дошкільної освіти та мистецьких дисциплін проводить волонтерську роботу в дитячому будинку «Родина» та в обласному спеціалізованому будинку дитини №3 м. Харкова, де виховуються діти, що потребують соціального захисту. Наші студенти також щорічно приймають участь у благодійних акціях «Серце віддаю дітям» з показом лялькових вистав, з розважальними програмами і подарунками для маленьких глядачів у закладах дошкільної освіти та дитячих будинках м. Харкова.

Студенти факультету дошкільної освіти беруть активну участь у підтримці військовослужбовців ООС.

Тісно співпрацюють з волонтерською групою «Help Army» та власноруч виготовляють обереги