Спеціалізована вчена рада ДФ 052.57.23 – захист дисертації Тесфайє Лади Абуніївни

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від 26 грудня 2023 року, згідно наказу № 210-од від 27 грудня 2023 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Тесфайє Лади Абуніївни, з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, за спеціальністю 052 Політологія.

Тесфайє Лада Абуніївна

Медіа-ресурси у виборчих президентських кампаніях: політико-комунікативний вимір

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Куц Галина Михайлівна – доктор політичних наук, професор, професор кафедри політології, соціології і культурології, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Батрименко Олег Володимирович – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології, Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

Кіянка Ірина Богданівна – доктор політичних наук, доцент, доцент кафедри державної політики та врядування Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку, Національний університет «Львівський національний університет імені Івана Франка»;

Ротар Наталія Юріївна – доктор політичних наук, професор, професор кафедри політології та державного управління, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Рецензент:

Денисенко Ірина Дмитрівна – доктор філософських наук, професор, декан факультету соціальних і поведінкових наук ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Документи до захисту:

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента: Батрименко Олег Володимирович – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (посилання на гугл диск з кепом)

Відгук офіційного опонента: Кіянка Ірина Богданівна – доктор політичних наук, доцент, доцент кафедри державної політики та врядування Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку, Національний університет «Львівський національний університет імені Івана Франка» (посилання на гугл диск з кепом)

Відгук офіційного опонента: Ротар Наталія Юріївна – доктор політичних наук, професор, професор кафедри політології та державного управління, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (посилання на гугл диск з кепом)

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 14.03.2024 р.

Захист відбувся о 14:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Ідентифікатор конференції: 889 2532 2803

Код доступу: 554737

Аудіозапис захисту:

Відеозапис захисту:

Відеозапис трансляції захисту дисертації з електронною печаткою