Спеціалізована вчена рада ДФ 015.17.23 – захист дисертації Власової Валерії Павлівни

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від 28 лютого 2023 року, згідно наказу № 34-од від 2 березня 2023 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Власової Валерії Павлівни, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю Професійна освіта (за спеціалізаціями).

Власова Валерія Павлівна

«Формування готовності майбутніх учителів філологічних спеціальностей до застосування технологій мультимедіа в професійній діяльності»

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Довженко Тетяна Олексіївна – докторка педагогічних наук, професорка, деканеса факультету початкового навчання, профессокар кафедри початкової і професійної освіти, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Опоненти:

Рецензенти:

Документи до захисту:

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента: Князян Маріанна Олексіївна – докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри французької філології, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова.

Відгук офіційного опонента: Желанова Вікторія В’ячеславівна – докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри освітології та психолого-педагогічних наук, Київський університет імені Бориса Грінченка. Відгук з електронним підписом

Рецензія: Костікова Ілона Іванівна – докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри теорії і практики англійської мови, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Рецензія:  Собченко Тетяна Миколаївна – докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 18.04.2023 р.

Захист відбувся о 10:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Ідентифікатор конференції: 889 7872 9603

Код доступу: 490484

Аудіозапис захисту:

Відеозапис захисту:

Відеозапис трансляції захисту дисертації з електронною печаткою