Спеціалізована вчена рада ДФ 011.55.23 – захист дисертації Ян Ян

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від 26 грудня 2023 року, згідно наказу № 210-од від 27 грудня 2023 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Ян Ян, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Ян Ян

Педагогічна підтримка професійно-особистісної самореалізації майбутнього вчителя музичного мистецтва в КНР

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Попова Олена Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Фазан Василь Васильович – доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи, Полтавський національний педагогічний університет;

Желанова Вікторія В’ячеславівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та психолого-педагогічних наук, Київський університет імені Бориса Грінченка.

Рецензенти:

Тушева Вікторія Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри музичного мистецтва, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди;

Кін Олена Миколаївна – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Документи до захисту:

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента: Фазан Василь Васильович – доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи, Полтавський національний педагогічний університет

Відгук офіційного опонента: Желанова Вікторія В’ячеславівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та психолого-педагогічних наук, Київський університет імені Бориса Грінченка (посилання на гугл диск з кепом)

Рецензія: Кін Олена Миколаївна – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 29.02.2023 р.

Захист відбувся о 13:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Ідентифікатор конференції: 865 1154 2091

Код доступу: 130912

Аудіозапис захисту:

Відеозапис захисту:

Відеозапис трансляції захисту дисертації з електронною печаткою