Спеціалізована вчена рада ДФ 011.18.23 – захист дисертації Чжоу Чженьюй

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від 28 лютого 2023 року, згідно наказу № 34-од від 2 березня 2023 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Чжоу Чженьюй, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Чжоу Чженьюй

Теорія і практика підвищення кваліфікації вчителів музики в КНР

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Боярська-Хоменко Анна Володимирівна – докторка педагогічних наук, професорка, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний  університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Рецензенти:

Документи до захисту:

Анотація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента: Гаврілова Людмила Гаврілівна, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри теорії і практики початкової освіти, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Відгук офіційного опонента: Бахмат Наталія Валеріївна, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри теорії та методики початкової освіти, Кам’янець-подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Рецензія: Калашник Любов Сергіївна, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри східних мов Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Рецензія: Фомін Володимир Вікторович, доктор педагогічних наук, доцент, доктор педагогічних наук, декан факультету мистецтв Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 04.05.2023 р.

Захист відбувся о 10:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Ідентифікатор конференції: 870 8612 2698

Код доступу: 526861