Спеціалізована вчена рада ДФ 011.16.23 – захист дисертації Черненко Анастасії Володимирівни

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від 28 лютого 2023 року, згідно наказу № 34-од від 2 березня 2023 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Черненко Анастасії Володимирівни, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Черненко Анастасія Володимирівна

Формування інформаційно-цифрової компетентності майбутніх учителів іноземних мов в освітньому процесі закладів вищої педагогічної освіти

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Боярська-Хоменко Анна Володимирівна – докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Рецензенти:

Документи до захисту:

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента: Голубнича Людмила Олександрівна, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри іноземних мов, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Відгук офіційного опонента: Фоменко Тетяна Миколаївна, кандидатка педагогічних наук, доцентка, доцентка кафедри іноземних мов, Сумський національний агарний університет.

Рецензія: Олефіренко Надія Василівна – докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри інформатики, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рецензія: Собченко Тетяна Миколаївна – докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 18.04.2023 р.

Захист відбувся о 12:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Ідентифікатор конференції: 850 0685 5486

Код доступу: 725235

Аудіозапис захисту:

Відеозапис захисту:

Відеозапис трансляції захисту дисертації з електронною печаткою