Вічна пам'ять. Євген Барин.

У жорстокій війні з російським ворогом Україна втратила ще одного з найкращих своїх синів.

Під час здійснення військових обов'язків загинув Євген Барин – випускник 2011 року, факультету фізичного фиховання і спорту ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Євгена знали як добру, гарну людину, чуйну, порядну, авторитетну.

Саме таким – безстрашним захисником, справжнім патріотом своєї країни – він назавжди залишиться в наших серцях.

Невимовно боляче втрачати нашу талановиту молодь, справжніх патріотів своєї країни.

Колектив та студентство Сковородинівського університету висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям Євгена.

Герої України не вмирають, а навічно залишаються славою та небесними захисниками нашої Батьківщини.

Вічна шана та вдячність за подвиг Євгена!

Світла пам'ять усім загиблим захисникам України!