Світла пам'ять. Руслан Біліченко.

22 вересня 2022 р. під час виконання бойового завдання обірвалося життя Біліченка Руслана, випускника історичного факультету, бійця Тероборони,  який Захищав Україну. Справжній патріот, воїн, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність.

Руслан Біліченко закінчив 8 школу міста Лозова Харківської області та школу для обдарованих дітей міста Харкова. З 2010 – 2015 рр. навчався на  історичному факультеті Харківського національного  педагогічного університету імені Сковороди. Викладачі та одногрупники пам’ятають Руслана –  безмірно талановиту і світлу людину, бас-гітариста, музиканта з неймовірним голосом.

Коли вісім років тому ворог вперше зазіхнув на українські землі та суверенітет України, Руслан пішов у зону проведення АТО. Повернувшись до мирного життя, працював журналістом, оператором туристичної фірми та залізничником. Вже у дні повномасштабного вторгнення, 25 лютого, добровільно пристав до лав Територіальної оборони.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким. Усі сьогодні поділяють ваше горе, сумують разом з вами та підтримують вас у годину скорботи.