Зустріч зі школярами Дергачівської міської об’єднаної територіальної громади

21 лютого 2024 року за сприяння ректора ХНПУ імені Г.С. Сковороди проф. Бойчука Ю., Управління освіти, культури молоді та спорту Дергачівської міської ради представники університету: відповідальний секретар приймальної комісії Нестеренко Н., науково-педагогічні працівники факультетів (Коробейнік В., Пономарьова Н., Корнільєва Л., Микитюк С., Пелішенко І., Коц В., Остапенко Л., Ковтун А., Доля Ю., Жуков В., Єфімова О., Яріз Н., Левандовська Г., Лоцман П.), співробітники Культурно-мистецького центру (Нікітенко А., Мезінов В.), здобувачі освіти (Канунніков О., Габор А., Патлай К., Дударєва А.) провели в змішаному форматі профорієнтаційну зустріч зі школярами Дергачівської міської об’єднаної територіальної громади, до якої доєдналися 135 учасників.

Учні мали можливість ознайомитися з особливостями Вступу – 2024, дізнатися про факультети, спеціальності, освітні програми, навчальний процес у ЗВО, поставити питання представникам університету. Популярними темами, що цікавили майбутніх вступників, були: прохідні бали на бюджет на різні спеціальності, специфіка проведення творчих конкурсів, проходження практики, наявність у закладі міжнародних освітніх програм, працевлаштування випускників. Нікого із присутніх не залишило байдужим яскраве, емоційне мистецьке вітання від учасників творчих колективів Культурно-мистецького центру.