Засідання Виконавчої ради від 7 червня 2021 р.

7 червня у сковородинівському університеті відбулося чергове засідання Виконавчої ради (Ради з якості). Розпочався захід урочистим привітанням із днем народження проректора з навчально-наукової роботи Володимира Борисова та директорки Музею історії університету Алли Мосцевої. З нагоди ювілею та за сумлінне виконання професійних обов’язків Алла Павлівна була нагороджена медаллю імені Г.С. Сковороди. Ректор Юрій Бойчук привітав іменинників зі святом та побажав їм міцного здоров’я, мирного неба, творчої енергії та натхнення в роботі.

Продовжуючи засідання, Юрій Дмитрович запропонував учасникам зустрічі обговорити підсумки роботи за минулий тиждень і обговорити основні плани на тиждень, що розпочався.

Основними питаннями, винесеними на розгляд членів ради були:

1. Про особливості вступної кампанії у 2021 році (Т. Гуцан);
2. Про планування поточних ремонтних робіт в університеті на літній сезон (М. Алієв).

✅ Наступне засідання виконавчої ради відбудеться 14 червня о 10:00.