Засідання Виконавчої ради від 17.04.2023

17 квітня відбулося чергове засідання Виконавчої ради університету під головуванням ректора Юрія Бойчука. Зустріч пройшла у змішаному форматі, за участі проректорів, деканів факультетів та керівників структурних підрозділів вишу.

На початку заходу ректор привітав сковородинівців зі світлим святом Воскресіння Христового, побажавши всім здоров'я, миру, терпіння та добробуту, а Україні — довгоочікуваної перемоги та процвітання.

Юрій Дмитрович поділився враженнями та корисною інформацією від низки зустрічей із норвежськими колегами на базі університетського коледжу Естфолда у м. Фрадрікстад (Норвегія). Робочий візит сковородинівців був плідний, насичений приємними зустрічами, цікавими виступами, новими знайомствами та багатою культурною програмою. 

Також із виступу ректора стало відомо, що вже незабаром між нашими закладами освіти буде діяти програма академічної мобільності для здобувачів вищої освіти та науково – педагогічних працівників університету (онлайн/ оффлайн). 

Проректор з навчально-наукової роботи Володимир Борисов розповів про освітній процес в університеті в умовах воєнного стану. 

Про наукову роботу в університеті та перспективи щодо міжнародної співпраці повідомила проректорка з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Світлана Бережна. У своїй презентації проректорка детально описала шляхи майбутнього співробітництва з університетським коледжем Естфолда у м. Фрадрікстад. Оновлену інформацію щодо стажування, наукових конференцій, гостьових лекцій та ін. освітніх можливостей було відправлено на електронну пошту всіх факультетів та кафедр університету.

Про виховні заходи в університеті та перспективи їх проведення у найближчому часі розповіла проректорка з навчально-виховної роботи Наталія Борисенко. 

Із виступу проректорки стало відомо, що керівники творчих колективів продовжують активну роботу у дистанційному форматі. Разом із учасниками колективів вони створюють відео на патріотичну тематику для подальшої публікації на сторінках соціальних мереж.

У своєму виступі Наталія Олексіївна також висвітлила багатоаспектну діяльність волонтерів-сковородинівців, які з перших днів повномасштабного вторгнення ворога на українську землю, щоденно роблять свій важливий внесок у нашу перемогу.

Основними питаннями, винесеними на розгляд членів ради були:

1.Реалізація освітніх напрямів базового компонента у процесі підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 012 "Дошкільна освіта" (декан факультету дошкільної освіти, проф. Тетяна Танько);

2.Про формування науково-дослідницької компетентності здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (зав. кафедри освітології та інноваційної педагогіки, проф. Анна Боярська-Хоменко);

3.Про програму професійного партнерства з абітурієнтами (ст. інспектор відділу карєрнооо зростання Оксана Савченко).

На Виконавчій раді розглядалися й інші важливі питання забезпечення життєдіяльності університету в умовах воєнного стану.

Завершили засідання, побажаннями найшвидшої перемоги і зустрічі усім нашим згуртованим колективом у стінах рідного Сковородинівського університету.

 Наступне засідання Виконавчої ради відбудеться 24 квітня о 10:00.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.