Засідання Виконавчої ради від 10.04.2023

10 квітня відбулося чергове засідання Виконавчої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, яке провів проректор з навчально-наукової роботи Володимир Борисов. 

Зустріч пройшла у змішаному форматі – частина учасників відвідала її у залі засідань, інші ж долучилися до круглого столу за допомогою дистанційної платформи «ZOOM». 

Традиційно загальноуніверситеське зібрання розпочалася з нагородження працівників ЗВО.

За багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток університету та у зв’язку з ювілеєм почесною грамотою Сковородинівського університету були нагороджені декан факультету мистецтв Володимир Фомін та проф. кафедри освітології та інноваційної педагогіки Світлана Васильєва.

Вручивши нагороди, Володимир Андрійович подякував академічній спільноті університету за наполегливу самовіддану працю на благо рідного педагогічного вишу та нашої держави. 

Серед питань, які також були винесені на розгляд членів ради були:

1. Форми і напрями співпраці зі стейкхоллерами освітніх програм зі спеціальностей 081 Право, 032 «Історія та археологія» (проф. кафедри історії України Олена Богдашина, зав. кафедрою цивільно-правових дисциплін і трудового права імені професора О.І. Процевського проф. Олена Коваленко, декан факультету історії і права проф. Людмила Зеленська);

2. Про виконання Антикорупційної програми ХНПУ імені Г.С. Сковороди за 2022 рік (уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Дмитро Разуменко).

Під час зібрання розглядалися й інші важливі питання забезпечення життєдіяльності університету в умовах воєнного стану.

 Наступне засідання Виконавчої ради відбудеться 17 квітня о 10:00 год. 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.