Засідання Виконавчої ради від 09 березня 2021 р.

9 березня 2021 року засідання Виконавчої ради (Ради з якості) розпочалося з урочистих привітань від ректора Юрія Бойчука з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру.
На знак подяки за працю, сумлінне виконання професійних обов’язків, вагомий внесок у розвиток педагогічної діяльності пам’ятними дипломами були відзначені викладачки та співробітниці сковородинівського університету.
Основними питаннями, винесеними на розгляд членів ради були:
1. Сучасні стратегії підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальності 016 Спеціальна освіта (Н.М. Голуб);
2. Про інформаційність, змістовність та актуальність наповнення сторінок факультету фізичного виховання і спорту на офіційному сайті університету (В.А. Коробейнік, аудитор: А.С. Дідоренко);
3. Звіт щодо внутрішнього аудиту українського мовно-літературного факультету імені Г.Ф. Квітки-Основ‘яненка (К.Ю. Голобородько).
✅ Наступне засідання виконавчої ради відбудеться 15 березня 2021 року о 10:00 в онлайн режимі.