Засідання Виконавчої ради (Ради з якості) від 6 вересня 2021 року

6 вересня 2021 року у Сковородинівському університеті відбулося перше у новому навчальному році засідання Виконавчої ради (Ради з якості) вишу.

Очільник ХНПУ імені Г.С. Сковороди Юрій Бойчук привітав працівників ЗВО з особистими досягненнями та з нагоди дня народження. За високий професіоналізм і сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підвищення якості освіти грамотою Сковородинівського університету була нагороджена секретар виконавчої ради Тетяна Туполєва.

Крім того, теплі вітання з нагоди дня народження від членів усього колективу отримали проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності Світлана Бережна та головний бухгалтер університету Олена Кирилович.

Під час засідання ректор Юрій Бойчук представив оновлений склад керівної ланки університету. Зокрема, ЗВО поповнився новими очільниками факультетів, керівниками відділів та ін.

Факультети очолили:

• Сергій Микитюк- декан факультету природничої, спеціальної і здоров‘язбережувальної освіти;
  • Ольга Гончарова- декан історичного факультету;
  • Тетяна Головань - декан юридичного факультету.
  • Службу з режиму і безпеки університету очолив Дмитро Розуменко.

Основними питаннями, винесеними на розгляд членів ради були:

1. Про затвердження плану роботи Виконавчої ради (Ради з якості) на 2021/2022 навчальний рік (ректор Юрій Бойчук);
2. Про початок занять на факультетах університету (декани всіх факультетів);
3. Про поселення студентів у гуртожитки (Тетяна Чернік);
4. Про дистанційне навчання. Стажування викладачів ХНПУ імені Г.С. Сковороди (Андрій Прокопенко).
Виконавча рада розглянула і інші важливі питання життєдіяльності університету.

✅ Наступне засідання виконавчої ради відбудеться 13 вересня 2021 року о 9:30 в офлайн-форматі.