Засідання Виконавчої ради (Ради з якості) від 27.09.2021 р.

27 вересня засідання Виконавчої ради (Ради з якості) розпочалося з урочистих привітань іменинників. Ректор Юрій Бойчук привітав з уродинами декана історичного факультета Ольгу Гончарову, доцентку кафедри теорії і технологій дошкільної освіти та мистецьких дисциплін Олександру Холтобіну, доцента кафедри всесвітньої історії Сергія Серякова.

Колектив Сковородинівського університету щиро вітає іменинників, бажає їм міцного здоров’я, творчої енергії та наполегливості у здійсненні всіх задумів!

До переліку основних питань, винесених на розгляд членів Виконавчої ради були:

1. Про моніторингові дослідження діяльності університету у 2020-2021 навчальному році (Вікторія Плахтєєва);
  2. Про стан трудової дисципліни на факультеті мистецтв (Анатолій Губа);
  3. Про виконання кошторису у 3-му кварталі 2021 року (Олена Кирилович).

На засіданні виконавчої ради розглядалися інші актуальні питання, з яких прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

N.B. Більше світлин можна отримати за запитом на пошту: Press@hnpu.edu.ua

✅Наступне засідання виконавчої ради відбудеться 4 жовтня о 9:00 в офлайн форматі.