Засідання Виконавчої ради (Ради з якості) від 13 вересня 2021 року

У понеділок, 13 вересня, відбулося чергове засідання Виконавчої ради (Ради з якості) під головуванням ректора університету Юрія Бойчука. Зустріч пройшла за участі проректорів, деканів факультетів та керівників структурних підрозділів.

Основними питаннями, винесеними на розгляд членів ради були:

1. Про організацію та здійснення самоаналізу освітньої програми «Логопедія» (Людмила Перетяга);
2. Про організацію та здійснення самоаналізу освітньої програми «Олігофренопедагогіка» (Олена Казачінер);
3. Про особливості освітніх програм «Логопедія» та «Олігофренопедагогіка» (Ірина Єсьман);
4. Освіта дорослих в Україні: загальні підходи та тенденції розвитку (Анна Боярська-Хоменко);
5. Про організацію працевлаштування випускників університету (декани всіх факультетів).

✅ Наступне засідання виконавчої ради відбудеться 27 вересня 2021 року о 9:30 в офлайн-форматі.