Засідання Виконавчої ради (Ради з якості) від 06.12.2021 р.

6 грудня 2021 року засідання Виконавчої ради (Ради з якості) традиційно розпочалося з урочистого моменту.

За багаторічну плідну працю на факультеті іноземної філології та з нагоди ювілею почесну грамоту університету отримала в.о. декана факультету іноземної філології Ганна Князь. Ректор Юрій Бойчук особисто привітав іменинницю з почесною нагородою та висловив ювілярці щирі вітання та теплі побажання.

Під час засідання члени Виконавчої ради обговорили актуальні робочі питання та підвели підсумки минулого тижня.

До переліку основних питань, винесених на розгляд членів Виконавчої ради були:

1. Про правила прийому на 2022 рік (відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна Гуцан);
2. Про обливості методичної підготовки майбутніх учителів на фізико-математичному факультеті (декан фізико-математичного факультету Наталія Пономарьова);
3. Про запобігання та протидію корупції в університеті (провідний професіонал з антикорупційної діяльності університету Дмитро Разуменко).

Наступне засідання виконавчої ради відбудеться 13 грудня о 9:30.