Запрошуємо Вас узяти участь у Регіональному науково-практичному семінарі «ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ У ПРОЦЕСІ СОЦІАЛІЗАЦІЇ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ»

Шановні колеги!

17 лютого 2021 року запрошуємо Вас узяти участь у Регіональному науково-практичному семінарі «ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ У ПРОЦЕСІ СОЦІАЛІЗАЦІЇ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ»

Науково-практичний семінар відбудеться в режимі онлайн відеоконференції.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ:

1. Організаційно-методичні аспекти діяльності закладів позашкільної освіти в процесі соціалізації дітей з особливими освітніми потребами.
2. Психолого-педагогічний супровід дитини з особливими освітніми потребами у творчих об’єднаннях позашкільної освіти.
3. Специфіка навчання дітей з особливими освітніми потребами в закладах позашкільної освіти.
4. Перспективи розвитку інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами в закладах позашкільної освіти.
5. Соціалізація осіб з особливими освітніми потребами в гуртковій роботі закладів позашкільної освіти в післяшкільний період.

До участі в роботі науково-практичного семінару запрошуються педагогічні працівники закладів загальної середньої, спеціальної та позашкільної освіти, практичні психологи, фахівці інклюзивно-ресурсних центрів.

Для участі в семінарі та отримання електронного сертифіката учасника необхідно пройти онлайн реєстрацію за посиланням