Заходи до вшанування світлої пам'яті Івана Федоровича Прокопенка

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди із глибоким сумом повідомляє, що 29 червня 2021 року на 86-му році життя, відійшов у вічність видатний вчений-педагог, авторитетний економіст, доктор педагогічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник народної освіти України, генерал-отаман Окремого науково- освітнього центру Українського козацтва імені Г.С. Сковороди, багаторічний ректор Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, почесний громадянин м. Харкова Іван Федорович Прокопенко.

Заходи до вшанування світлої пам'яті Івана Федоровича Прокопенка відбудуться 01 липня о 10:00 в актовій залі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Адреса: м. Харків, вул. Валентинівська (Блюхера), 2.