24-25 листопада 2020 року на фізико-математичному факультеті відбулася XVIII науково-методична конференція здобувачів вищої освіти "Наумовські читання". Конференція була започаткована у 2003 році деканатом і кафедрою математики до 80-річчя від дня народження заслуженого працівника народної освіти України, випускника факультету і видатного діяча нашого закладу професора Івана Олександровича Наумова.

На пленарному онлайн-засіданні виступили д.п.н., проф.Пономарьова Н.О. ("Наумовські читання: історія та інновації"), к.п.н., проф. Нелін Є.П. ("Особливості нових стандартів математичної освіти та їх реалізації в навчанні математики"), к.п.н. Сушко Ю.С. ("Нові підходи до викладання математики як відповідь на виклики часу").

Цього року конференція працювала за п’ятьма секціями:

• Математичні студії (теорія та практика).
  • Математичні студії (історія та компаративістика).
  • Інноваційні технології в освітній практиці.
  • Фізика і кіберфізичні системи.
  • Освітні, педагогічні науки

Участь у конференції окрім студентів факультету взяли представники таких закладів освіти як: Бердянський державний педагогічний університет, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Вінницький національний технічний університет, ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка, Харківська академія неперервної освіти, Харківська державна зооветеринарна академія, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Щиро дякуємо організаторам та учасникам! Особлива подяка модераторам секцій: проф. Андрієвській В.М., доц.Сірій І.Т., доц.Водолаженко О.В., доц. Масичу В.В.. проф.Золотухіній С.Т.! Усім здоров'я, наснаги та творчих здобутків!