Виставка, присвячена 205-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка

05 березня 2019 року у виставковій залі художньо-графічного факультету ХНПУ імені Г.С. Сковороди відкрилась виставка, присвячена 205-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка. На виставці представлені творчі роботи студентів-дипломників за останні роки в різних техніках: живопис, малюнок, графіка(офорт, акватинта), Петриківський розпис, техніка вовняна акварель, вишивка. Також студенти різних курсів представили творчі роботи присвячені Т.Г. Шевченку, такі як плакати, малюнок, живопис.

Запрошуємо всіх зацікавлених відвідати виставку за адресою: ХНПУ імені Г.С. Сковороди, виставкова зала Художньо-графічного факультету, пров. Фанінський, 3.

Більше світлин