Випуск магістрів та нагородження кращих випускників - 2024 року

31 січня у Сковородинівському університеті відбувся випуск магістрів та нагородження кращих випускників - 2024 року. Через воєнний стан в Україні урочистий захід пройшов у змішаному форматі. У цьому році успішно здобули кваліфікаційний рівень магістра майже 1000 сковородинівців.

Традиційно, відкриваючи урочисту частину, усіх присутніх у залі привітав випускник ХНПУ імені Г.С. Сковороди 1993 року, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, ректор університету Юрій Бойчук.

«Дякую випускникам за те, що ви збагатили наш університет своїм власним досвідом, своєю творчістю. Ім’я кожного випускника залишить величезний слід в історії нашої рідної Alma Mater», - зауважив ректор.

У цей урочистий день привітати випускників-магістрів завітали також почесні гості: начальник управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Олена Світлична, перший проректор Харківської гуманітарно-педагогічної академії Лариса Петриченко і журналіст Харківського пресклубу Сергій Савченко (ЗМІ про нас, дивись тут).

Надалі за багаторічною університетською традицією найкращі представники нового покоління магістрів ХНПУ імені Г.С. Сковороди отримали відзнаки за номінаціями:

• «Лідер студентського життя»,
  • «Інтелектуал»,
  • «Громадський діяч року»,
  • «Кращий медійник»,
  • «Олімпійські надії»,
  • «Волонтер»,
  • «Творча особистість».

За відмінне навчання, оволодіння професійною майстерністю, участь у науково-дослідній роботі, активну громадську діяльність премією Григорія Савича Сковороди були нагороджені:

• Гладкіх Анастасія,
  • Якимович Дмитро,
  • Папка Лілія,
  • ГусенкоКрістіна,
  • Бриленко Владислав,
  • Левацька Анастасія,
  • Ольховська Анастасія,
  • Новоселова Катерина,
  • Шепельова Людмила.

Феєричною і неординарною концертною програмою всіх присутніх вражали талановиті студенти та творчі колективи університету. Глядачі мали змогу насолодитися унікальними концертними номерами та постановками, які дивували своєю експресією та творчим подихом новизни.

Вітаємо наших випускників з успішним закінченням рідного університету! Пишаємось, що наші студенти продовжили завзяте навчання навіть в умовах карантину та воєнного стану, чим підтвердили свою стійкість духу, непохитність та професіоналізм.

Жодні повітряні тривоги, ракетні обстріли та блекаути не завадять нам відзначити досягнення наших магістрів!

Дорогі магістри! Ви - неймовірні, адже не здалися і подолали цей непростий шлях.

Ваш випуск – свято з присмаком тривоги й хвилювання, але – з твердою впевненістю у нашу Перемогу!

Торуйте й далі свою професійну стежку впевнено! Бажаємо наснаги, сил та творчих успіхів під мирним небом України!

Вдячні кожному за неповторність, любов і відданість Alma Mater! Роки щирої дружби та спілкування з вами – незабутні.

Сковородинівський університет назавжди – ваше місце сили, надії, впевненості!