Вшанування пам’яті загиблих студентів-захисників

Рік тому, 03 грудня 2019 року, на території ХНПУ імені Г.С. Сковороди відбулося відкриття пам’ятного знаку загиблим студентам – воїнам АТО (ООС).
З того часу всі урочисті заходи в університеті розпочинаються з вшанування пам’яті загиблих студентів-захисників. До 216 річниці Alma Mater, університетська громада на чолі з в.о.ректора Ю.Д. Бойчуком, поклали квіти до монумента та вшанували пам’ять загиблих воїнів-захисників хвилиною мовчання.
Викарбувані на граніті імена загиблих студентів університету нагадують всім нам, що завдяки їх мужності наступні покоління будуть жити у незалежній Україні, спокійно здобувати освіту, втілювати свої мрії, працювати для розбудови держави.