Віват, першокурсники!

1 вересня 2021 року, у День знань, відбувся один із наймасштабніших заходів нашого вишу – посвята першокурсників у студенти. Учорашніх абітурієнтів, а сьогодні вже студентів, вітав багатотисячний колектив педагогічного, їх батьки і друзі.

Цього року лави Сковородинівської родини поповнили 1902 здобувача вищої освіти.

Більше світлин за посиланням

Зі словами вітань до них звернулися: ректор університету Юрій Бойчук, заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва, директорка Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анжеліка Крутова, Голова комісії з питань науки, освіти та духовності Харківької обласної ради, проф. кафедри політології, соціології та культурології ХНПУ імені Г.С. Сковороди Галина Куц.

Під час посвяти, зі скорботою згадали поіменно про загиблих в зоні АТО(ООС) колишніх наших студентів - Ваховського Андрія та Горбенка Святослава – студентів факультету іноземної філології, Литвиненка Юрія - студента юридичного факультету, Акінцева Миколу – студента історичного факультету, Маслова Андрія - студента факультету фізичного виховання і спорту. Заради збереження незалежності України, кращі сини, студенти нашого університету віддали своє життя, своє майбутнє. Імена цих героїв навічно закарбовані в пам’яті університету.

Цьогорічна посвята, як завжди, була насиченою та оригінальною. На честь першокурсників була підготовлена цікава й видовищна концертна програма: пісні, яскраві вокально-хореографічні постанови, флешмоб.

Упродовж святкового дійства на площі працювали інтерактивні майданчики, а гостей свята розважали представники університетської команди КВК.

Після завершення урочистостей, першокурсники відвідали з екскурсією Музей історії ХНПУ імені Г.С. Сковороди, ознайомилися з навчальними аудиторіями на факультетах, дізналися більше про навчальний процес в університеті.

Дорогі першокурсники! Щиро вітаємо Вас зі вступом у справжнє студентське життя! Тепер ви офіційно частина нашої великої та дружньої Сковородинівської родини! Впевнено мандруйте сторінками студентських років!