Вітаємо сковородинівців із І-м місцем в онлайн-заході Телеміст «Дій проти насильства!»

Захід відбувся 26 листопада2021 року, у межах Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

До заходу долучилися студентська молодь та експерти - представники правоохоронних органів та громадянського суспільства, дотичних до проблематики попередження та протидії усім формам насильства.

Під час онлайн-зустрічі команди із 4 учасників презентували 3 кроки, що необхідні для досягнення «нульової» толерантності до усіх форм насильства у суспільстві та тематичний кахут.

До команди Сковородинівського університету увійшли:

• Бабак Олена Миколаївна – здобувачка першого рівня вищої освіти 4-го року навчання фізико-математичного факультету;

• Єременко Аліна Сергіївна – здобувачка першого рівня вищої освіти 4-го року навчання фізико-математичного факультету;

• Топчій Данііл Сергійович – здобувач 2-го рівня вищої освіти 1-го року навчання історичного факультету;

• Шидіч Катерина Олександрівна – здобувачка 2-го рівня вищої освіти першого року навчання історичного факультету.

Вітаємо наших студентів з високими результатами та продуктивною командною роботою! Зичимо подальших успіхів та нових перемог!