Вітаємо Ірину Володимирівну Гавриш з високою нагородою!

У Харківській ОДА відбулася урочиста церемонія нагородження переможців XXIII обласного конкурсу «Вища школа Харківщини - кращі імена». З високими досягненнями науковців особисто привітали керівник ХОДА Олександр Скакун та голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко.

Переможцем XХІІI обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» у номінації «Викладач фундаментальних дисциплін» стала доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних дисциплін у дошкільній, початковій і спеціальній освіти, директор науково-дослідницького інституту екпериментальної дидактики Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Ірина Гавриш.

Вітаємо Ірину Володимирівну з високою нагородою! Бажаємо міцного здоров’я, нових здобутків, невичерпної енергії та невтомності у повсякденній відповідальній роботі на благо рідного вишу!

N.B. Конкурс «Вища школа Харківщини – кращі імена» започаткований понад 20 років тому. У 2021 році в обласному конкурсі взяли участь 152 науково-педагогічних працівників із 27-ми закладів вищої освіти. Рішенням обласної конкурсної комісії від 14 грудня 2021 року визначені кандидатури 24 переможців та 28 дипломантів конкурсу за 11-ти номінаціями.