Відкрита лекція професора філософії класичного ліцею П. Джанноне

15 вересня на історичному факультеті відбулася відкрита лекція професора філософії класичного ліцею П. Джанноне м. Беневенто (Італія) Джузепе Аддона на тему: «Штучний інтелект та мислення: функціоналізм і природа ментальності».

У лекції було порушено питання практичного універсалізму, уміння розпізнавати ідентичність другого та підтримувати з ним комунікацію та їх трактування неаполітанською філософською школою.

Здобувачі вищої освіти, викладачі, декан історичного факультету Ольга Гончарова  та проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності Світлана Бережна  відзначили високий науковий рівень володіння матеріалом, актуальність та сучасність змісту лекції пана Джузепе Аддона.