Вакцинація студентів та співробітників‼️

В Україні стрімкими темпами зростає кількість нових випадків коронавірусної хвороби. За прогнозами експертів, у наступні декілька тижнів країні не уникнути піку захворюваності та переходу до найвищого рівня епідемічної небезпеки.
З метою запобігання зростання захворюваності на COVID-19 серед  учасників навчального процесу, пропонуємо всім здобувачам освіти та співробітникам пройти вакцинацію від COVID-19 в університеті.
Коли? 30 вересня з 9:00 до 14:00
Де? вул. Валентинівська, 2, каб. 105.
 Щеплення відбудеться мобільною бригадою (Міської поліклініки N 20) першою та другою дозою вакцини.
На сьогодні вакцинація відбувається зареєстрованими ВООЗ вакцинами:

• Pfizer-BioNTech;
  • AstraZeneca;
  • CoronaVac.

N.B. Із собою необхідно мати паспорт та знати дані лікаря, з яким укладено декларацію.
Бажаємо всім здоров’я! Захистіть себе та своїх близьких!