Урочистості з нагоди 30-ї річниці створення Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія»

29 травня відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці створення Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія». Від імені колективу ХНПУ імені Г.С. Сковороди ректор Юрій Бойчук привітав з цією знаменною датою професорсько-викладацький склад, співробітників, ліцеїстів, здобувачів вищої освіти ХГУ «НУА».

Щиро вітаємо з 30-річним ювілеєм дружній Харьковский гуманитарный университет "Народная украинская академия" ХГУ НУА!

Висловлюємо глибоку подяку і шану всьому колективу академії. Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть вашими вірними супутниками, життя - багатогранним і плідним. Бажаємо, щоб творчий потенціал та професіоналізм вашого колективу був гарантією нових здобутків на користь нашому місту та Україні!