Стажування вчителів EPAM: глибоке занурення в AWS

Запрошуємо вчителів та вихователів з України на спеціальну освітню програму «Teachers Internship: Deep Dive into AWS». Вперше наша програма стажування охоплюватиме не загальні теми про роботу в ІТ-компанії, а спеціально зосереджена на Amazon Web Services (AWS ).

Учасники підвищать свої технічні навички у сфері хмарних обчислень AWS, підготуються до міжнародної сертифікації, матимуть можливість отримати безкоштовний сертифікат AWS, а також дізнаються про можливості впровадження AWS Academy у вищих навчальних закладах.

ПОДРОБИЦІ

Ця освітня програма є абсолютно безкоштовною та проводитиметься онлайн, тому ми запрошуємо педагогів з усієї України приєднатися до програми.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:

• Тривалість: 12 тижнів;
  • Прийом заявок : до 19.06.2023 9:00;
  • Дата початку: 03.07.2023;
  • Формат: онлайн, віртуальне навчання під керівництвом інструктора (vILT), семінари, сесії запитань і відповідей та матеріали для самостійного навчання;
  • Кількість учасників : обмежена для 1 та 2 етапів . Після 1-го етапу буде додатковий відбір на 2 етап;
  • Відбір учасників: відбуватиметься на основі цілей та мотивації, які необхідно вказати в реєстраційній формі; результати англійської мови та технічного тестування;
  • Аудиторія : викладачі ВНЗ, шкіл та коледжів;

По завершенні навчання учасники отримають сучасні теоретичні знання, а також практичні навички. Учасники, які успішно пройдуть стажування, отримають сертифікат від EPAM та Асоціації «ІТ Україна», а також можливість скласти безкоштовний сертифікаційний іспит AWS.