Привітання з Міжнародним Днем студента

Шановні сковородинівці!

Щиро вітаю Вас з Міжнародним Днем студента!

Щорічно, 17 листопада в пам’ять 1000 празьких активістів студентського руху, які виступили з протестом проти окупації Чехії гітлерівською Німеччиною відзначається  цей День, який  символізує міжнародну солідарність і активну позицію студентів світу.   Сучасне  студентство готове до захисту свободи, демократії, миру та прав молоді.

Я пишаюсь успіхами студентів-сковородинівців, які виступають із цікавими проєктами та ініціативами в університеті, у регіоні, в Україні.

Наші студенти для багатьох своїх однолітків є взірцем у навчанні, науці, творчості, спорті, волонтерській і громадській діяльності, вірності кращим традиціям козацтва і народу України. Вони показують зразки активної участі в розбудові сучасної освіти, формують у собі кращі риси освіченого громадянина, патріота, професіонала,  лідера. Вони  готові сумлінно служити Батьківщині, інтересам людства. Сучасним студентам властиве не тільки  творче мислення, прагнення пізнавати незвідане, але і уміння ставити високу мету і досягати її.

Вітаючи зі Міжнародним днем студента, зичу всім вам наполегливості в навчанні, натхнення у творчості, нових рекордів у спорті, активної життєвої позиції, здійснення особистих найсміливіших планів, цікавих мандрів нашою мальовничою країною і світом. Нехай ваше життя буде мирним, щасливим і радісним.

З повагою,
в.о. ректора Юрій БОЙЧУК