Профорієнтаційний захід у Лозівській громаді

13 березня відбувся профорієнтаційний захід у Лозівській громаді на базі ліцею N 4 м. Лозова. Відповідальний секретар приймальної комісії Наталя Нестеренко та представники факультетів  ознайомили учнів з освітніми програмами, які пропонує університет для абітурієнтів у 2024 році, правилами вступу, специфікою навчання на факультетах.

Більше світлин тут

Ректор університету Юрій Бойчук нагородив очільницю освіти громади, випускницю нашого університету, Вікторію Урванцеву медаллю "Г.С. Сковорода" за багаторічну співпрацю з університетом та за вагомий особистий внесок у збереження і розвиток освіти Лозівщини у воєнний період. Особливі емоції в учасників заходу викликало музичне вітання від наших студентів і викладачів.