Продовжується робочий візит ректора Юрія Бойчука до Польщі

2 червня 2023 року ректор Сковородинівського університету Юрій Бойчук взяв участь в урочистостях з нагоди 54-ї річниці з дня заснування Поморської Академії в Слупську та отримання закладом статусу Університету.

Під час урочистого засідання з вітаннями виступали запрошені гості - представники Міністерства освіти і науки Республіки Польща, керівництво Поморського воєводства і міста Слупська, ректори польських і закордонних вишів.

З отриманням високого статусу багаторічних партнерів привітав ректор Юрій Бойчук. Під час виступу Юрій Дмитрович вручив очільнику Поморського університету в Слупську проф. Збігневу Осадовському Вітальний лист від імені колективу Сковородинівського університету та подарував декоративну тарілку з унікальним символічним розписом із зображенням червоної калини, яку на замовлення виконала Тетяна Горькова, Заслужений майстер народної творчості України, Народний майстер Петриківського розпису.

На знак пошани та вдячності за тривалі роки співпраці ректор Юрій Бойчук нагородив дружній Університет найвищою нагородою нашого вишу - медаллю «Григорій Сковорода».

Під час урочистого заходу Юрій Дмитрович зустрівся з керівниками закордонних закладів вищої освіти. Предметно обговорили перспективи та можливі формати співпраці у сфері освіти, науки та інновацій між нашими вишами.

Після офіційної частини для присутніх було організовано справжнє свято музичного мистецтва. Чудовий концерт проходив за участю студентів, викладачів і випускників Поморського університету в Слупську. Зі сцени лунали класичні твори, українські народні пісні та сучасні естрадні композиції. В залі панувала дружня атмосфера щирості, позитивного настрою, патріотизму та творчого піднесення. Учасники продемонстрували високій рівень виконавської майстерності.

Щиро вітаємо Uniwersytet Pomorski w Słupsku з 54-ю річницею з дня заснування та з видатною подією - отриманням високого статусу Університету! Цей високе досягнення є найкращим свідченням унікальності та потужності закладу освіти на державному рівні!

Дякуємо нашим багаторічним партнерам за співпрацю, всебічну підтримку, відкритість до нових проєктів та віру у спільну справу! Разом до перемоги!

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.