Продовжується робочий візит ректора Юрія Бойчука до Польщі

З 30 травня по 3 червня 2023 року ректор Сковородинівського університету проф. Юрій Бойчук перебуває з робочим візитом у Слупську (Республіка Польща) з метою участі в урочистостях до 54-річниці з дня заснування Поморської академії в Слупську і надання вишу почесного статусу університету (з 1.06.2023 р.).

1 червня, у рамках відзначення знакової події, для запрошених гостей з багатьох українських вишів було проведено ознайомчу екскурсію з Поморським університетом. З великим інтересом українська делегація ознайомилися з музейним комплексом, Центром симуляційної медицини, Гербаріумом рослин Помор'я (Herbarium Slupensis). Крім того, почесні гості в супроводі керівництва вишу оглянули територію закладу вищої освіти та його корпуси. Ця екскурсія справила на них неабияке враження. 

Ректор ХНПУ імені Г.С. Сковороди Юрій Дмитрович подякував за гостинність ректору Поморського університету професору Збігневу Осадовському та висловив переконання у подальшій дієвій співпраці між нашими вишами.

Після екскурсії українська делегація долучилася до урочистостей з нагоди Дня науки і спорту в Поморському університеті в Слупську. 

Довідково: Слупськ - місто в Північній Польщі, в Поморському воєводстві. Місто засноване в Х столітті, до кінця Другої світової війни входило до складу Німеччини. Розташоване в 18 км від Балтійського моря.

Поморський університет в Слупську - державний заклад вищої освіти, який був заснований в 1969 році на базі Педагогічного коледжу. Університет має 9 інститутів, докторську школу.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.