Перший вебiнар серії «The Unicheck educational community»

28 жовтня 2020 року Unicheck Україна (ТОВ «Антиплагiат»), провiв перший вебiнар серії «The Unicheck educational community» для обміну досвідом між викладачами Харкiвського регiону про налагодження онлайн навчання та академічної доброчесності.

Анонсована зустрiч в 1 годину стала майже тригодинним корисним, продуктивним спiлкуванням iз колегами, якi щедро дiлились своїми напрацюваннями в диджиталізації процесу навчання, розповіли які інструменти використовують та як залучають студентів до академічної доброчесностi.

Вiд нашого Унiверситету подiю вiдвiдав директор Iнституту iнформатизацiї освiти Андрiй Iванович Прокопенко i рекомендує ознайомитись з корисними матерiалами щодо дистанцiйної освiти та академiчної доброчесностi: