Онлайн-зустріч представників ХНПУ імені Г.С. Сковороди зі школярами

17 березня 2021 року відбулась онлайн-зустріч представників ХНПУ імені Г.С. Сковороди зі школярами (учні 9-х та 11-х класів) Харківської спеціалізованої школи №80.
У ході дистанційного спілкування школярі отримали детальну інформацію стосовно вступної кампанії, дізналися про особливості навчального процесу, перелік факультетів та спеціальностей, за якими проводитиметься набір вступників у 2021 році, отримали вичерпну інформацію про навчання на факультетах: фізико-математичному, іноземної філології, фізичного виховання і спорту. Також школярі мали можливість долучитися до онлайн-екскурсії до фізико-математичного факультету нашого університету.
Протягом заходу спікери вишу супроводжували свої виступи тематичними презентаціями та відеоматеріалами з успішного вибору майбутньої спеціальності.