ОГОЛОШЕННЯ! Засідання вченої ради університету.

21 грудня 2020 року об 11:30, на Валентинівській, 2, в актовій залі,відбудеться засідання вченої ради університету

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.  Представлення до вчених звань (учений секретар університету, канд. філол. наук, проф. Т.І.Тищенко).
  2. Наукова доповідь: «Концептуальне ядро значення еквівалентних ад’єктивів  БЕЗПЕЧНИЙ (укр.) -  БЕЗОПАСНЫЙ (рос.)» (док. філол. наук, доцент О.В. Радчук)
  3. Затвердження рішення комісії щодо висунення кандидатур на звання «Людина року – 2020»  (в.о. ректора , доктор педагогічних наук, професор, член – кореспондент НАПН України  Ю.Д. Бойчук).
  4. Затвердження рішення комісії щодо визначення кращої кафедри з наукової роботи, кращого науковця та кращого молодого науковця у 2020  році  (в.о. ректора, доктор педагогічних наук,  професор, член - кореспондент  НАПН України Ю.Д. Бойчук).
  5. Про видачу диплома доктора філософії  Лебедєвій Катерині Олегівні за спеціальністю  015 Професійна освіта за галуззю знань 01 Освіта/Педагогіка  (в. о. ректора, доктор педагогічних наук, професор, член – кореспондент НАПН України Ю.Д.Бойчук)
  6. Про структурні зміни в університеті (в.о. ректора, доктор педагогічних наук,  професор, член - кореспондент  НАПН України Ю.Д. Бойчук).
  7. Про затвердження положень (в.о. ректора, доктор педагогічних наук,  професор, член - кореспондент  НАПН України Ю.Д. Бойчук).
  8. Про затвердження «Антикорупційної програми Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди на 2021 – 2022 рр.» та затвердження заходів щодо її реалізації (помічник ректора з режиму та безпеки – уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції в університеті В.В Ситнік).
  9. Про визначення кафедр та призначення рецензентів для проведення попередньої  експертизи дисертацій (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко)
  10. Про відрахування з аспірантури (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко)
  11. Про затвердження тем дисертаційних досліджень (учений секретар університету, канд. філол. наук, проф.  Т.І.Тищенко).
  12. Про рекомендацію до друку (учений секретар університету, канд. філол. наук, проф.  Т.І.Тищенко).