Оголошення для здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти 4-го року навчання, які зареєстровані у гуртожитку ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти 4-го року навчання, які зареєстровані у гуртожитку ХНПУ імені Г.С. Сковороди, 30.06.2023 року у вас закінчується термін дії “Договору найму” і ви зобов'язані знятись з реєстрації або продовжити “Договір найму житлового місця в гуртожитку”.

Ті, хто не мають наміру вступати до магістратури, повинні  знятись з реєстрації.

Для цього вам необхідно особисто звернутися до ЦНАПу будь-якого району м. Харкова (пакет документів: заява, паспортний документ, війсково-обліковий документ) або по місту прибуття зробити реєстрацію з одночасним зняттям. 

Потім повідомити адміністрацію гуртожитку про зняття з реєстрації місця проживання у гуртожитку (витяг з “Дії”) або надіслати довідку про реєстрацію (витяг з “Дії”).

Ті, хто  вступає  до магістратури, повинні до 01.10.2023р. продовжити термін дії  “Договору найму житлового місця в гуртожитку” та заселитися до гуртожитку.

Потрібно надати: заяву на поселення, квитанцію про сплату за гуртожиток, довідку з місця реєстрації (витяг з “дії”), довідку з деканату про те, що ви є студентом.

Тим особам, які не подадуть документи до 01.10.2023 року, буде скасована реєстрація в гуртожитку без попередження.

З усіх питань звертайтеся до адміністрації гуртожитку, в якому ви зареєстровані.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.