Нагородження переможців міського конкурсу студентських проектів "Харків - місто молодіжних ініціатив"

Вітаємо з блискавичною перемогою у міському конкурсі студентських проектів "Харків - місто молодіжних ініціатив" студентів нашого університету, авторів проектів:

І місце - проект "Школа інклюзивного волонтерства" (факультет Дошкільної освіти: Божко А.С., Кащенко С.М., Лук’яненко М.М.);
ІІ місце - проект "Медіа- платформа для комунікації освітян" (Історичний факультет: Бриленко В.О., Джанджгава Г.Г.,Пушкаренко О.С.);
ІІ місце - проект "Розробка електронних ресурсів для навчання молодших школярів з аутизмом" (Фізико-математичний факультет: Денисова Г.Ю.,Чередниченко С.Р., Юрков Є.В.);
ІІІ місце - проект "Відкрита фізика. Фізичні іграшки" (Фізико-математичний факультет: Равх І.Д.).

12 червня 2019 року у Харківській міськраді відбулося урочисте нагородження переможців міського конкурсу студентських проектів "Харків - місто молодіжних ініціатив". Автори проектів, які посіли перші місця, отримали грошові премії в розмірі 25 тис. грн, другі місця - 20 тис. грн, треті - 15 тис. грн.

Щиро дякуємо ректору ХНПУ імені Г.С.Сковороди акад. Прокопенку І.Ф. за підтримку у розробці проектів.