Методичний тиждень разом з ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Освіта – це міст над вічністю. Вчитель – провідник від минулого до майбутнього. Саме учитель і школа наразі несуть високу місію збереження основ майбутнього української нації, реалізуючи її у буденній праці за розкладом і поза ним.

Реалії сьогодення спонукають педагогічних працівників оновлювати методичні кейси відповідно до особливостей навчання у дистанційному та змішаному  форматах, шукати ефективні способи розв’язання нових завдань із сфери практичної дидактики.

Цей листопадовий шестиденний полілог триватиме на продовження традиції МЕТОДИЧНИХ ТИЖНІВ – платформи, на якій відбувається обмін методичним досвідом та педагогічними ідеями.

Програма заходів

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди запрошує колег-освітян приєднатися до розмови, учасниками якої є викладачі університету, вчителі, вихователі, психологи, а також здобувачі освіти, професійне становлення котрих ще попереду.

 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.