Круглий стіл за участю представників студентського активу та в.о. ректора Ю.Д. Бойчука

17 листопада 2020 року, у дистанційному форматі, відбувся круглий стіл за участю представників студентського активу та в.о. ректора Юрія Дмитровича Бойчука щодо стратегії розвитку університету на 2021-2026 рр.

Студенти поділилися своїми думками, баченням майбутнього своєї рідної Альма матер. Їх цікавило чи буде виділено кошти на реалізацію студенських наукових проєктів, які орієнтовано на поліпшення освітньо-наукового і побутового середовищ нашого університету. Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері.