Конкурс «Розумним Бути Модно»

Всеукраїнський конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться серед студентів ЗВО. Запрошуємо студентів всіх курсів, а також абітурієнтів Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковородидо участі у конкурсі. Конкурсантам пропонується написати невелику дослідницьку роботу на задану тематику. Автори переможних робіт отримують гранти на оплату навчання.

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій.

Вимоги до конкурсних робіт

Учасниками конкурсу «Розумним Бути Модно» можуть бути студенти Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковородивсіх факультетів. До змагання допускаються здобувачі вищої освіти денної та заочної форми навчання, державного замовлення або контрактної основи. Також поборотися за нагороди пропонується абітурієнтам Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться міжнародною компанією «OpenMediaGroup» за медійної підтримки:

Для участі, конкурсанту необхідно у визначенні терміни написати наукову роботу та направити її на оцінювання на електронну адресу education@likar.info, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Робота має виконуватися в вигляді есе. Основна тематика:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Конкурсантам пропонується самостійно обрати питання до розгляду, опираючись на основну тематику. В есе потрібно чітко сформулювати питання розгляду, надати аргументований зміст щодо вдосконалення, вирішення проблеми. Праця має містити змістовні висновки. Основна ідея наукового дослідження – вираження конкурсантами особистої думки щодо обраних і актуальних питань з їх точки зору.

Розглядати тематику слід по одному або декільком напрямам:

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Проведене дослідження має бути викладене в електронному форматі .doc. Рекомендований обсяг роботи складає 1-30 аркушів A4. При написанні використовувати шрифт 14 TimesNewRoman.

Одна із важливих вимог до робіт – самостійне опрацювання матеріалу та висловлення індивідуального бачення питання чи проблематики. Тому:

З метою запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, всі роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу - >85%.

Детальніша інформація щодо правил написання, оформлення та змісту робіт - за посиланням.

Оцінювання конкурсних робіт буде проводитися незалежною комісією.

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Deadline – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.