Конкурс дитячого малюнку "Спорт у житті людини"

ХНПУ імені Г.С.Сковороди та Відділення Національного Олімпійського Комітету України в Харківській області запрошують до участі у конкурсі дитячого малюнку «Спорт у житті людини», присвячений до Тижня Європейського спорту в Харківській області.

Конкурс триває з  3.09.2020 по 20.09.2020 року на базі ХНПУ імені Г.С.Сковороди . Роботи (малюнки) на конкурс подаються до Спортивного клубу університету (вул. Валентинівська, 2, корпус факультету фізичного виховання і спорту, кім. 105).

Учасники:

• Молодша група (3-6 років)
  • Середня група (7-10 років)
  • Старша група (11-14 років)

Підведення підсумків конкурсу та нагородження переможців у номінаціях відбудеться 23.09.2020.

Чекаємо учасників!

Правила проведення конкурсу.