Дистанційні переговори про потенційне співробітництво між ХНПУ імені Г.С. Сковороди та Бразильським університетом MID-WEST STATE UNIVERSITY – UNICENTRO

24 лютого о 15.00 співробітники українського мовно-літературного факультету імені Г.Ф. Квітки-Основ’яненка провели дистанційні переговори на платформі Meet про потенційне співробітництво між ХНПУ імені Г.С. Сковороди та Бразильським університетом MID-WEST STATE UNIVERSITY – UNICENTRO.

Велося про укладання міжнародної угоди про співробітництво між нашими університетами, були намічені перспективи співпраці: участь у наукових конференціях, проведення лекцій, семінарів, обмін викладачами і студентами, публікація наукових статей у журналах. Зроблено акцент на спільних інтересах: українська мова і література, сучасна зарубіжна дитяча література, сучасна зарубіжна література, польська мова, інклюзивна освіта, технології викладання, математика, культура. Бразильські колеги зробили презентацію свого «Слов’янського центру».

На зустрічі наш університет представляли Любов Калашник (завідувачка Центру міжнародного співробітництва та міжнародної освіти), Костянтин Голобородько (декан українського мовно-літературного факультету імені Г.Ф. Квітки-Основ’яненка), Світлана Криворучко (завідувачка кафедри зарубіжної літератури та слов’янських мов), Олена Маленко (завідувачка кафедри українознавства і лінгводидактики), Олена Варенікова (заступниця декана українського мовно-літературного факультету імені Г.Ф. Квітки-Основ’яненка), Ніна Алексєєва (доцент кафедри англійської філології). Бразильський університет представляли  Marilйia Gдrtner (PhD in Literature, NEES Coordinator), Clodogil (Doctor in Science and Technology Teaching, researcher in the areas of Science and Mathematics Teaching, Cultural Aspects of Mathematics and Ethnomathematics),  Fabiano Ribeiro dos Santos (PhD in Letters, investigates and describes phonetic aspects of the Slavic languages spoken in Paranб), Luciane Trennephol da Costa (PhD in Education. Researcher in the area of Language Policies and Language Teacher Education), Cibele Krause Lemke (PhD in Language Studies. Researcher in the Teaching and Learning of Foreign Languages area), Andrй Luнs Specht (PhD in Literature), Regina Chicoski (PhD in Language Studies. Researcher in the area of Foreign Language Teaching and Learning and Initial and Continuing Education for Teachers of English as a Foreign Language / L2), Leonilda Procailo (PhD in Translation Studies), Davi Silva Gonзalves Nelsi Antonia Pabis (Dra. In Education: education policies and management. Research area: initial years of elementary school, teacher training for this segment and multiculturalism with an emphasis on ethnic schools), Vitуrio Sorotiuk (President of the Central Ukrainian-Brazilian Representation).

Ініціаторами переговорів виступили Світлана Криворучко, за контактами Любов Калашнік, та Clodogil, за контактами Vitуrio Sorotiuk.

.