Дух родинної єдності завжди панував у ХНПУ імені Г.С. Сковороди, а у ці складні часи він тільки зміцнішав!

Волонтери університету багато років допомагали збройним силам, вимушеним переселенцям, лікарням, госпіталям, дитячим будинкам. Сьогодні сталось так, що допомоги потребують і самі сковородинівці.

Більше інформації

За ініціативи і підтримки ректора Юрія Бойчука та волонтерської спільноти університету було надано адресну гуманітарну допомогу співробітникам, які цього найбільше потребують. Продуктові пакети отримали лаборанти кафедр, працівники наукової бібліотеки і навчальних корпусів, співробітники культурно-мистецького центру.

На цьому ми не зупиняємось, продовжуємо допомагати і підтримувати один одного! Разом ми сильні! Все буде Україна!