Долучайтеся до Всеукраїнських арт-конкурсів та онлайн виставки!

Запрошуємо студентів та аспірантів ЗВО України взяти участь у Всеукраїнському арт-конкурсі та онлайн виставці «Пендемія: самозахист, свідомість, самоізоляція».

Організатором конкурсу-виставки є Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Положення про Всеукраїнську онлайн арт-виставку-конкурс «Пандемія: самозахист, свідомість, самоізоляція»

Положення про проведення І Всеукраїнського онлайн Конкурсу на тему «Пандемії та проблеми захисту здоров’я»

Положення про проведення І Всеукраїнського онлайн Конкурсу на тему «Пандемія та проблеми захисту здоров’я»