До університету з робочим візитом завітала делегація експертної групи на чолі з Народним депутатом України

24 жовтня до Сковородинівського університету з робочим візитом завітала делегація експертної групи на чолі з Народним депутатом України Роман Грищук.

Відкриваючи зустріч, ректор Юрій Бойчук зауважив, що попри складні умови воєнного часу, Сковородинівський університет продовжує успішно виконувати свою головну освітню місію.

Юрій Дмитрович, окресливши всі проблеми та питання, які постають перед університетом вцілому, акцентував увагу на важливості досягнення високої якості всіх процесів в академічному середовищі.

Ректор відзначив, що спільнота ХНПУ імені Г.С. Сковороди з неабиякою відповідальністю долає усі виклики, що випали на долю українців за останній період. Добре налагоджене дистанційне навчання дозволило нам не лише продовжувати освітній процес, а й значно розширило горизонти міжнародної академічної співпраці.

Проректор з навчально-наукової роботи університету Володимир Борисов розповів про різні вектори діяльності Сковорода-хабу як регіонального центру надання освітніх послуг.

Про реалізацію благодійницького проєкту «Щасливі соняхи» та волонтерську роботу сковородинівців на деокупованій території Харківської області розповіла проф. Анна Боярська-Хоменко.

Про перспективні напрямки діяльності Центру ветеранського розвитку доповіла декан факультету історії і права Людмила Зеленська.

Досвідом викладання на деокупованих територіях поділилися студенти-сковородинівці: Демиденко Дмитро (Факультет фізичного виховання і спорту) та Петухова Карина (Український мовно-літературний факультет імені Г.Ф. Квітки-Основ'яненка).

Наприкінці зустрічі гості нашого університету відвідали приміщення Сковорода-ХАБу, де співробітники університету продемонстрували можливість відвідування школярами офлайн практичних і лабораторних занять зі STEM-дисциплін.

Роман Грищук відзначив залагоджену і плідну роботу Сковородинівського університету в умовах російській агресії. Поважний гість тепло подякував сковородинівцям за громадянську позицію, небайдужість, гуманітарний внесок у нашу велику Перемогу. Роман акцентував увагу на актуальності підготовки якісних педагогічних кадрів з огляду на потреби часу.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.