День відкритих дверей Онлайн (21.01.2021)

Шановні вступники! ХНПУ мріє гостинно відчинити свої двері і запросити до себе. Віримо, незабаром це обов'язково станеться.

А наразі пропонуємо переглянути пізнавальне відео з Дня відкритих дверей Онлайн (21.01.2021), в якому зможете знайти відповіді на ключові питання. Трансляція відбулася на платформі Google Meet за попередньою реєстрацією.

Модератор онлайн-зустрічі: Денис Касалап.

✅ Про навчання в ХНПУ імені Г.С. Сковороди (ректор університету Юрій Бойчук);

✅ Про організацію ЗНО–2021 (директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко);

✅ Про особливості вступної кампанії-2021 та правила прийому до ХНПУ імені Г.С. Сковороди (відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна Гуцан);

✅ Відповіді на запитання вступників та їх батьків;

✅ Презентація факультетів. Отримуйте своєчасно інформацію про вступну кампанію- 2021 на офіційному сайті університету http://hnpu.edu.ua/uk у розділі «Вступнику».

✅ Дізнавайтеся про цікаві івенти, дні факультетів, яскраве студентське життя на інших офіційних ресурсах:

✅ Приєднуйся до Сковородинівської родини! До зустрічі в #SkovorodaFamily!